Pieteikšanās 2021. gada vasaras un rudens rezidencēm

Rezidencei var pieteikties mākslinieki, rakstnieki, performanču mākslinieki un citas radošas personas. Rezidences pakalpojumu maksa ir EUR 470 mēnesī, kurā ietilpst pilnībā mēbelēta privāta guļamistaba un privāta darba telpa, kā arī pieeja virtuvei, koplietošanas telpām, veļas mazgātavai, Pedvāles mākslas parka teritorijai. Depozīts EUR 200 pretendentam ir jāiemaksā pēc apstiprinājuma saņemšanas. Atlikums EUR 270 jāiemaksā rezidences kontā ne vēlāk kā mēnesi pirms uzturēšanās sākuma. Katrs dalībnieks var ņemt līdzi vienu personu, kas par savu uzturēšanos rezidencē maksās 50% no cenas. Uzturēšanās maksa rezidencē paredzēta, lai segtu vispārējās izmaksas, kas saistītas ar programmas vadīšanu un vēsturiskās ēkas uzturēšanu, kas ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Māksliniekiem pašiem jāfinansē arī transporta izdevumi un specifiski materiāli vai aprīkojums radošajam darbam. Mēs nepiedāvājam dotācijas, stipendijas vai citu finansiālu atbalstu.

Piedāvātie datumi

Mēs piedāvājam vienu mēnesi ilgu rezidenci 4 iespējamos periodos:

4. jūlijs – 31. jūlijs
2. augusts – 29. augusts
4.oktobris – 31. oktobris
1. novembris – 28. novembris.

Iespēja apmesties arī uz īsāku periodu. 1 nedēļas maksa – 120,- EUR

Vienlaicīgi rezidencē varam uzņemt līdz 9 māksliniekiem.

Rezidences vēlmes

Mēs aicinām māksliniekus iepazīstināt ar sevi un savu darbu vietējo sabiedrību. Rezidence piedāvā arī iespēju pasniegt publisku darbnīcu, uzstāties vai veidot izstādi. Bet neviens no šiem punktiem nav obligāts, un mēs šo jautājumu pārrunāsim ar katru mākslinieku personīgi.

Darbvieta

Mēs piedāvājam 4 darbnīcas ēkas pirmajā stāvā ~ 30 kvadrātmetru katra un 3 mazākas pagrabstāvā. Māksliniekiem ir 24 stundu piekļuve darbnīcām. Ir iespēja strādāt arī brīvdabā – Skulptūru parkā. Mākslinieki ir atbildīgi par savu materiālu piegādi. Darbnīcas tiek aprīkotas ar pamat inventāru atkarībā no konkrētā mākslinieka vajadzībām.

Pieteikums

Pretendentiem jāpiesakās pa e-pastu, sniedzot sekojošu informāciju:

  • mākslinieka CV
  • motivācijas vēstule / plānotās darbības rezidences laikā
  • vēlamais rezidences laiks
  • piemēri no iepriekšējiem darbiem.

Visi pieteikumi tiks izskatīti un par rezultātiem visi pretendenti tiks informēti personīgi.

Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pastu: pedvale@pedvale.lv

Pieteikumu iesniegšanas termiņš 2021. gada 27.jūnijs.  Ja rodas papildus jautājumi, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: pedvale@pedvale.lv