Tiek īstenots ERAF projekts

Biedrība “Pedvāle” Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” prioritārā virziena “Pasākumi Covid-19 pandēmijas seku mazināšanai” 13.1.4.specifiskā atbalsta mērķa “Atveseļošanas pasākumi kultūras jomā” pirmās atlases kārtas “Atbalsts profesionālām nevalstiskām kultūras nozares organizācijām” ietvaros īsteno ERAF projektu “Biedrības “Pedvāle” darbībai nepieciešamo telpu un darbinieku profesionālās kapacitātes izaugsmes nodrošināšana” (Projekta Nr. 13.1.4.0/23/I/009).

Projekta mērķis ir mazināt krīzes izraisītas sekas, nodrošinot Biedrības “Pedvāle” darbībai nepieciešamās telpas un starptautiskās sadarbības veicināšanas pasākumus Biedrības “Pedvāle” profesionālās kapacitātes izaugsmei.

Projekta ietvaros no 2023. gada 14. jūnija līdz 2023. gada 20.jūnijam tika īstenots  profesionālās kapacitātes un izaugsmes stiprināšanas pasākums “Gueļa parka apmeklējums Barselonā, Spānijā”, kura ietvaros Biedrības “Pedvāle” valdes priekšsēdētājs Ojārs Arvīds Feldbergs un Biedrības “Pedvāle” biedri Laura Miglone, Guna Millersone, Dainis Kārkluvalks un Andris Biezbārdis apmeklēja Spānijas kultūras iestādes Katalonijas un Basku reģionos, lai iegūtu pieredzi un izvērtētu dažādu digitālo audiogidu saturu, tehnoloģiskos risinājumus un praktisko pielietojumu no apmeklētāja skatu leņķa un iegūto pieredzi pielietotu Pedvāle mākslas parka attīstībā.

Pasākuma darbības programma

14. jūnijs Ierašanās Barselonā; apmeklē Casa Mila, Barselona un Katedrāla Sagrada Familia, Barselona

15. jūnijs Apmeklē La Chabola de la Hechicera, Alva province un Gugenheima muzejs Bilbao

16. jūnijs Apmeklē Montserrat klosteris un muzejs

17. jūnijs Apmeklē Chillida-Leku parks, Gipuzkoa

18. jūnijs Apmeklē Dali teātris- muzejs Figueres, Salvadora Dali māja Portlligat, Gala Dali pils Pubol un Ruta dels Gegants del Bosc, Santa Cristina d’Aro, Žirona

19. jūnijs Apmeklē Gueļa parks, Barselona un Modernās mākslas muzejs Moco, Barselona

20.jūnijs Atgriešanās

Projekts tiek īstenots no 2023. gada 1. jūlija līdz 2023. gada 31. decembrim. Projekta kopējais finansējums ir 87712,43 EUR no kā ERAF finansējums 68832,25 EUR un Valsts budžeta finansējums 17880,18 EUR.

“Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai”