Izstāde „Ziemas saule”

Gada tumšākajā laikā atjaunotajā Firksu-Pedvāles muižas kungu mājā izveidota ziemas saulei un gaismai veltīta izstāde. Spilgti, izteiksmīgi darbi, kuros ir daudz gaismas, saules, siltuma un arī kādas tumšākas un ziemai tuvākas noskaņas. Līdzās gleznām apskatāmi arī daži grafikas darbi, kuros būtiska nozīme ir krāsai. Izstādē redzami Agnijas Ģērmanes, Elgas Grīnvaldes, Helēnas Heinrihsones, Ojāra Feldberga, Silvijas Meškones, Baibas Sprances, Zigurda Poļikova, Aigara Truhina un citu autoru darbi.

Izstādē redzamās gleznas un grafikas ir daļa no Pedvāles mākslas parka kolekcijas. Darbi galvenokārt nonākuši kolekcijā pēc plenēriem un simpozijiem, kas notikuši Pedvālē kopš 1993. gada. Daži no izstādē redzamajiem darbiem ir mākslinieku īpaši dāvināti Pedvālei.

Izstāde ir veltījums ziemas saulgriežu laikam, kad tumsas stundas kļūst garas un katrs gaismas un saules stars kļūst svarīgs un sargājams.

Izstāde atvērta individuāliem apmeklētājiem sestdienās un svētdienās no plkst. 10:00 līdz 15:00. Ieejas maksa pieaugušajiem 1,50 EUR un skolēniem, studentiem, pensionāriem 0,50 EUR. Pirmskolas vecuma bērniem bezmaksas.