Starptautiskā mākslinieku rezidence Pedvāle izsludina pieteikšanos

Starptautiskā mākslinieku rezidences Pedvāle izsludina pieteikšanos 2020. gada vasaras un rudens rezidencēm

Rezidencei var pieteikties mākslinieki, rakstnieki, performanču mākslinieki un citas radošas personas. Rezidences pakalpojumu maksa ir EUR 470 mēnesī, kurā ietilpst pilnībā mēbelēta privāta guļamistaba un privāta vai kopīga darba telpa, kā arī pieeja virtuvei, koplietošanas telpām, veļas mazgātavai, Pedvāles mākslas parka teritorijai. Depozīts EUR 200 pretendentam ir jāiemaksā pēc apstiprinājuma saņemšanas. Atlikums EUR 270 jāiemaksā rezidences kontā ne vēlāk kā mēnesi pirms uzturēšanās sākuma. Katrs dalībnieks var ņemt līdzi vienu ģimenes locekli vai partneri, kurš par savu uzturēšanos rezidencē maksās 50% no cenas. Uzturēšanās maksa rezidencē paredzēta, lai segtu vispārējās izmaksas, kas saistītas ar programmas vadīšanu un vēsturiskās ēkas uzturēšanu, kas ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Māksliniekiem pašiem jāfinansē arī transporta izdevumi un īpašie materiāli vai aprīkojums radošajam darbam. Mēs nepiedāvājam dotācijas, stipendijas vai citu finansiālu atbalstu. Mēs priecāsimies palīdzēt māksliniekiem, kuri meklē stipendijas vai cita veida finansējumu savā dzimtenē / iestādē, sniedzot ielūguma vēstules, kad tiek apstiprināta mākslinieka uzturēšanās rezidencē.

Rezidences vēlmes

Mēs aicinām māksliniekus iepazīstināt ar sevi un savu darbu vietējo sabiedrību. Rezidence piedāvā arī iespēju pasniegt publisku darbnīcu, uzstāties vai veidot izstādi. Bet neviens no šiem punktiem nav obligāts, un mēs šo jautājumu pārrunāsim ar katru mākslinieku personīgi.

Darbvieta

Darbnīcas var izmantot kā privātas vai kopīgas. Mēs piedāvājam 4 studijas pirmajā stāvā ~ 30 kvadrātmetru katrā un 3 mazākas pagrabā. Māksliniekiem ir 24 stundu piekļuve darba vietai. Skulptūru parkā ir iespējams strādāt arī ārpus telpām. Mākslinieki ir atbildīgi par savu materiālu piegādi. Uzturēšanās maksa mainās atkarībā no darbnīcas – privātas vai dalītas. Darbnīcas tiek aprīkotas ar pamat inventāru atkarībā no konkrētā mākslinieka vajadzībām.

Pieteikums

Pretendentiem jāpiesakās pa e-pastu, sniedzot sekojošu informāciju:

  • mākslinieka CV
  • plānotās darbības rezidences laikā
  • vēlamais rezidences laiks
  • piemēri no iepriekšējiem darbiem.

Visi pieteikumi tiks izskatīti un par rezultātiem visi pretendenti tiks informēti personīgi.

Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pastu: pedvale@pedvale.lv

Pieteikumu iesniegšanas termiņš 2020. gadam (jūlijs, augusts, septembris, oktobris, novembris, decembris) ir 24. jūlijs. Mēs piedāvājam dažāda ilguma rezidences no vienas nedēļas līdz trim mēnešiem. Mākslinieki, kas vēlas uzturēties vienu mēnesi vai ilgāk, ir mūsu prioritāte. Vienlaicīgi varam izmitināt līdz 9 māksliniekiem. Ja rodas papildus jautājumi, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: pedvale@pedvale.lv